A
A
A

Stosowanie kas rejestrujących w 2018 r. - Dodatek nr 6 do Poradnika VAT nr 8 (464) z dnia 20.04.2018
ZWOLNIENIA Z OBOWIĄZKU STOSOWANIA KAS REJESTRUJĄCYCH
Z początkiem 2018 r. weszło w życie nowe rozporządzenie Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 20 grudnia 2017 r. w sprawie zwolnień z obowiązku prowadzenia ewidencji przy zastosowaniu kas rejestrujących, a określone w nim zwolnienia obowiązują od 1 stycznia br. do 31 grudnia 2018 r.
czytaj także
Jeśli nie znalazłeś informacji, której szukasz, wejdź do serwisu | ||
www.PodatekVAT.pl » |
Więcej w zasobach płatnych
Serwis Głównego Księgowego
Gazeta Podatkowa
Terminarz
DRUKI
Darmowe druki aktywne
WSKAŹNIKI
Bieżące wskaźniki wraz z archiwum
KALKULATORY
Narzędzia księgowego i kadrowego
PRZEPISY PRAWNE
Ustawy, rozporządzenia - teksty ujednolicone
FORUM
Forum aktywnych księgowych
Zakup marża data ujęcia w rejestrze
Klient zakupił towar handlowy samochód na umowę kupna -sprzedaży 12.05.2025 r. Sprzedaż tego samochodu miała miejsce dnia 15.06.2025 r. Rozumiem, że umowę zakupu samochodu do rejestru zakupu marża (...)
Sprzedaż kawy w sklepie PKD opodatkowanie
Dzień dobry. Proszę o pomoc i informację czy dobrze myślę :-) Klient wstawił expres do kawy w sklepie. Kawa na sprzedaż. Opodatkowanie ryczałt 3%. Sprzedaż kawy=usługi gastronomiczne ryczałt8,5%? Dodatkowo do (...)
Przydatne linki
|